Ako sťahovať videa z Youtube

Share Button

Myslím, že Youtube netreba nikomu predstavovať. Každý ho pozná a asi každý natrafil na video, ktoré si chcel stiahnuť. Youtube však takúto možnosť neponúka. Kvôli autorským právam a návštevnosti stránky. Ak ho chcete niekomu ukázať, alebo si ho pustiť ešte raz neskôr, musíte sa vrátiť na stránky, alebo video zdielať. Ukážem Vám najjednoduchší spôsob ako sa dá video stiahnuť v kvalite, akú potrebujete a to dokonca bez inštalácie a zložitého nastavovania programu do počítača.

1: Na  http://www.youtube.com/ si nájdeme video,

o ktoré máme záujem a skopírujeme si adresu odkazu do schránky. [CTRL+C], alebo PTM (pravé tlačítko myši – aj pre budúcnosť :-)) a vyberieme kopírovať.

2: Prejdeme na stránku http://www.keepvid.com

a vložíme skopírovaný odkaz. [CTRL+V]

 

3: Pokračujeme kliknutím

vpravo na Download (1). Potvrdíme, že sme porozumeli bezpečnostnému riziku (2). Netreba sa báť. Je to len preto, že sa vo vašom počítači spúšťa Java applet. Táto stránka je bezpečná. Klikneme na „RUN“ (3) a počkáme kým applet dokončí svoju činnosť (4).

4: Ak všetko prebehlo správne,

mali by sme dostať na výber možnosti, v akej kvalite je možné toto video stiahnuť. Kliknutím na „Download xxxx“ si jednu vyberieme podľa potreby a začne sťahovanie.

Na záver jedno upozornenie:

Objavuje sa tam viacero tlačítok „DOWNLOAD“. Klikajte iba na tie, ktoré som označil na obrázkoch. 
Viac o formátoch videa, ich kvalite a najvhodnejšom použití sa dozviete TU.

Share Button
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *